Nejlepší sběrný dvůr

Společnost Asekol od poloviny července do konce října 2015 vyhlásila soutěž o nejlepší sběrný dvůr roku. V současné době je v České republice okolo 1280 sběrných dvorů, takže je z čeho vybírat. V této soutěži budou vyhlášeni vítězové ve dvou kategoriích.

 

Soutěží se o nejlepší sběrný dvůr z obcí a měst do 10 000 obyvatel a dále pak o nejlepší sběrný dvůr ve městech a obcích nad 10 000 obyvatel. V prvním případě se jedná o peněžitou výhru 30 000 Kč, ve druhém pak o 50 000 Kč.

 

Společnost Asekol ovšem motivuje i občany, a to tím, že bude ze všech hlasujících losovat a výherci pak obdrží hodnotné výhry. První dva se můžou těšit na nový smartphone LG a ostatních šest vylosovaných na další mobilní telefony a tablety.

 

A podle čeho hlasovat? Sběrný dvůr by měl být co nejdostupnější, uklizený, s milou a ochotnou obsluhou a také prozákaznickou atmosférou a příjemnou otevírací dobou. Dalším neméně důležitým hlediskem může být užitečnost – čím větší spektrum odebíraných materiálů sběrný dvůr může přijmout, tím lépe.

 

Comments are closed.