Likvidace nepotřebného nábytku jako součást stěhovacích služeb

Většina stěhovacích firem nabízí kromě samotného stěhování i doplňkové služby. Jednou z nich je možnost likvidace nepotřebného nábytku. V praxi to vypadá tak, že stěhováci nepotřebný nábytek demontují, naloží do vlastního stěhovacího auta a odvezou do sběrného odpadu. Když si u dané stěhovací firmy objednáte kompletní stěhování, je docela možné, že tato služba bude jako bonus zdarma.

Tady záleží samozřejmě na každé konkrétní stěhovací firmě a také na tom, kolik nepotřebného nábytku k odvozu máte. Když toho je více, logicky si budete muset připlatit. Hlavní však je, že se udělá vše najednou, aby byl objekt vyklizený a vy s ním můžete dále nějak nakládat. Ať už ho budete pronajímat, prodávat nebo jej znovu vybavíte novým nábytkem.

Vyklizení domu a odvoz zbytečností

Celkem běžnou součástí stěhovacích služeb bývá i kompletní vyklizení objektu včetně odvozu a likvidace zbytečností. Například pražská stěhovací firma Tavočer vám přestěhuje užitečné věci na novou adresu, a zároveň kompletně vyklidí byt, dům, sklep, půdu, dvůr či jiný objekt. Zajistí také odvoz nábytku a ekologickou likvidaci.

Vy rozhodnete, co odvézt, a co si nechat

Vyklízení objektů není moc příjemná práce. Často se na různých půdách či dvorcích válí spousta zaprášeného harampádí v dezolátním stavu. Všude je spousta prachu, rozpadající se nábytek a kdo ví, co ještě. Když budete chtít takovou akci rozjet, určitě se vám vyplatí pozvat si na pomoc profesionály. Můžete u toho asistovat a rozhodovat, co má být nenávratně vyhozeno a co jen přestěhováno. Stěhovákům taková spolupráce jen pomůže.

Chcete-li přestěhovat z Prahy, do Prahy nebo v rámci Prahy, kontaktujte stěhovací firmu Tavočer.